Cześć! Mam na imię Basia. Jestem przewodnikiem i miłośnikiem Krakowa.

Kraków jest pełen niespodzianek i nieopowiedzianych historii. Jest miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – gwar ulicy i nocnego życia, ciszę i miejsce na kontemplację, zaspokojenie ciekawości historycznej i artystycznej. To miasto licznych kultur, wielowiekowej tradycji i sztuki. To miasto, które nigdy nie zostanie w pełni poznane ale przyjemnością jest odkrywanie go.

Wiec niezależnie czy szukasz aktywnego wypoczynku czy interesuje Cię królewska stolica Polski oferta BikeMePoland zaspokoi Twoje potrzeby.

Organizuję wycieczki piesze, rowerowe i kajakowe po Krakowie, okolicach i przedmieściach. Eksplorowanie, codzienne poznawanie zakamarków są moją pasją i sposobem na życie. Pragnę pokazać to czego turysta nie przeczyta w przewodnikach i książkach.

Jestem licencjonowanym przewodnikiem turystycznym po Krakowie a w ofercie są także wycieczki:

  • po Ojcowskim Parku Narodowym
  • po Opactwie Benedyktynów w Tyńcu
  • po Zakopanem
  • Mogę przybliżyć życie średniowiecznego Krakowa w Muzeum Podziemii Rynku lub wprowadzić w realia Krakowa podczas II Wojny Światowej na Trasie Pamięci (Fabryka Emalia O. Schindlera, Apteka pod Orłem i ul. Pomorska).

    Posiadam uprawnienia Instruktora Turystyki Kwalifikowanej (rowerowej, kajakowej i narciarskiej). Całorocznie więc proponuję wycieczki piesze, rowerowe i kajakowe a w sezonie zimowym, naukę jazdy na nartach.