Wycieczka rowerowa - Lanckorona

O WYCIECZCE

W okolicy Krakowa znajduje się wieś o oryginalnej drewnianej zabudowie z drugiej połowy XIX wieku, gdzie niegdyś sam król Kazimierz Wielki upodobał sobie te ziemie ze względu na bogactwo terenów łowieckich.

Wycieczka rowerowa prowadzona przez licencjonowanego przewodnika rowerowego wiedzie przez górzysty teren wsi, miasteczek i lasów. W samej Lanckoronie znajdują się ruiny gotyckiego zamku, którego mury pamiętają XVIII-wieczne walki o wolną Polskę.

Zatrzymamy się na Rynku urzekającym architekturą otaczających budynków, nacieszymy zmysły tutejszą kuchnią i rękodziełem. Warto dodać, że na szlaku czekają zapierające dech w piersi widoki oraz skromne kościółki, kapliczki i liczne przydrożne figury Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej.

BikeMePoland organizuje aktywne zwiedzanie dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych. 

ATRAKCJE

KLIMATYCZNA WIEŚ Z MALOWNICZĄ ZABUDOWĄ
RUINY ZAMKU GOTYCKIEGO
KAPLICE I KOŚCIÓŁKI
20 KM JAZDA NA ROWERZE
TRANSFER W ZESTAWIE

DOSTĘPNE WYCIECZKI

Poniżej znajdują się opcje, które BikeMePoland oferuje podczas tej wspaniałej wycieczki. Należy pamiętać, że podane poniżej ceny odzwierciedlają koszty stałe. W zależności od wielkości imprezy będą dodatkowe koszty do rozważenia.

Ta trasa rowerowa obejmuje około 20 km po wymagającym fizycznie szlaku ale jest warta wysiłku. Wycieczka obejmuje transport z/do Krakowa.

WYCIECZKA ROWEROWA
1-2 osoby: 400 pln
powyżej 2 osób: cena ustalana jest indywidualnie

Czas trwania: 5h

Dodatkowe koszty:

wynajem roweru: 45 pln/dzień

Lunch

Podane ceny są cenami netto

W cenie wycieczki zawarte są koszty pilotażu i usługa przewodnicka